KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989231
nr 1298 9231
Oidentifierad konstnär. Landskap. Ej signerad. Olja på duk, 42x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:14:55
150 kr